Вейкборди Humanoid

 

Бренд HUMANOID з’явився в 2008 році і відразу звернув на себе увагу, тому як “паротягом” тут став Кайлі Шмідт – легенда спорту і творець кращого навчального відео з вейку, скейту і серфу The Book. Всі продукти Humanoid відрізняються конструкцією, матеріалами і технологією від більшості дощок на ринку. І не випадково – компанія створена райдерами, які стояли біля витоків цього спорту і тепер профі, такі як Тіно Сантори, Кріс Оші, Едді Вальдез представляють цей бренд.

Всі вейкборди мають дерев’яний (павлонія) сердечник і найпрогресивніші обводи сьогодення. Так само вони всі мають протизносні покриття для їзди по рейлам та кікерам! Кріплення всіх типів можуть бути встановленні, алюмінієві або склопластикові плавники і “бронебійний” поліуретановий кант – це все доповнює чудову конструкцію вейкборд і робить їх довговічними і надійними. Різні розміри дозволяють підібрати вейкборд під будь-якого райдера.

Придбати усі ці радощі життя ви можете звернувшись до нас або придбати он-лайн безпосередньо на сайті Humanoid
(Facebook)

всі вейкборди MADE IN the USA!

Ми є представниками цієї компанії в Україні і незалежно від того, де ви зробите замовлення ми його вам доставимо за ціною виробника плюс витрати на логістику. Також ви маєте заводську гарантію і найголовніше купуючи у нас ви отримуєте годинний урок з навчання їзді на вейкборді безкоштовно!

Ви можете придбати кріплення Humanoid он-лайн або кріплення Company зі складу.
Company – найкращі кріплення за ваші гроші!

boot

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*