Про нас

Wakestream – це наш стиль життя. Ми відкриті всім, для кого їзда на дошці по воді є радість життя, місце відпочинку і спілкування з однодумцями. Ми їздимо, спонсоруємо, тренуємо і проводимо змагання.

Wakestream – продає найкраще з того, що є сьогодні на ринку вейкбордів за кращими цінами – від буксирів до рятувальних жилетів. На сьогодні Wakestream представляє в Україні:

Supra, Moomba, Epic – катери
Company, Humanoid – вейкборди
Straight Line –аксесуари для водних лиж, вейків і човнів.

Купуючи у нас, ви отримуєте не тільки кращий товар за кращими цінами, але і всю сервісну підтримку, включаючи гарантійне обслуговування. Будь-яке інше спорядження для вейкбордингу та кайтбордінга нове чи вживане можна також придбати або замовити у нас за кращимі в Україні цінами. Найбільшим пріоритетом для Wakestream є навчання покупців правильному користуванню вейкбордом і катерами. Традиційно для наших покупців навчання безкоштовне і тому Wakestream – це найкращий вибір для початківців. Навчання проводиться індивідуально. У нас ЗАВЖДИ дешевше.
Починаючи з 2007 року ми проводимо єдині в Україні регіональні змагання з вейкбордингу і це єдині змагання з вейкборду в Україні, на які не має вплив жодна установа уряду чи федерація. На змаганнях використовуєтся досвід та залікова система WWA з проведення змагань такого типу. Так само наш постійний спонсор – корпорація Біосфера. Ми катаємося в акваторії Дніпропетровського гребного каналу і при гарній погоді по Дніпру та Самарі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*