Завершився Про Тур 2016 року – підсумки

Indianapolis, Ind. – Кращі в світі вейкбордисти та вейксерфери змагалися в Індіанаполісі в суботу під час фіналу 2016 року Supra Boats Pro Wakeboard Tour, найбільший і найтриваліший професійний Тур в вейк змаганнях. Це був перший раз за п’ять років, коли Supra представляла захід в Precedent Office Park, в одному з найбільш відомих місць водного спорту. Сотні шанувальників заповнили берегову смугу озера в самому центрі комплексу, щоб побачити хто забере додому найвищі нагороди Тура. Майк Дауді і Тоні Iaкoнi мали лише різницю у п’ять пунктів в загальному рейтингу Туру до цього змагання. “Dirty” Майк Дауді в 2016 році перший, хто для рідного штату Мічиган виборов загальну перемогу в Турі. Дауді послідовно працював протягом усього сезону, вигравши три з п’яти зупинок Туру. Iaкoнi забрав додому срібло в загальному заліку, це кращий сезон у його кар’єрі, в той час як про райдер Supra Корі Tюнесен приземлився третій в загальному заліку.

Про Тур вейксерф переможці в загальному заліку – Паркер Пейн (2-й), Ной Флегель (1-я) і Аарон Візерелл (3).

Корі Tюнесен у заїзді  показав рідко виконуваний під час змагань double half-cab roll (180 градусів гвінт з двома сальто назад), який і заробив його перше місце в Індіанаполісі. Нік Рапа і Доуді зайняли друге і треттє місця відповідно. Рапа також отримав звання Рукі (кращий новачок) 2016 року, на честь неймовірного першого для нього Про Туру. У підрозділі вейксерф про райдер Supra, Parker Payne, забрав додому в Північній Кароліні перше місце. Але Ной Флегель – єдиний спортсмен, що конкурував в обох дивізіонах туру, заробив загальній титул після сезону послідовно чистих трас і вражаючих трюків, високої інтенсивності. Пейн посів друге місце в загальному заліку, а Аарон Візерелл став третім. Як завжди, Supra SA550 буксирувала райдерів, створюючи бездоганно чисту, послідовну і контрольовану волну.