І знову про “любов”

Як то кажуть: “Гляне — молоко скисне”. Так це і про спортивний бізнес в Україні теж. Тиснули рекламу в тирнете, що з нового року розпочав працювати чудо-рай гірськолижний – ось вона ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ ГВОЗДІВ Пройшов місяц, а воно, як з’ясувалося, нагадує якусь недешеву помийку, судячі з коментарів. Раджу почитати відгуки. Та хоча може хтось й назве це “відпочинком”, бо звикли до цього. (Щось мені підказує, що цей заклад не хлопці з місцевого селища побудували.)
Так от я про друге. Там судячі з ціни маєте сплатити за скіпас 12-15 гривень за раз підйому. Витрати часу на їзду 200-220 метрів з гори при швидкісті 30км/г значно меньш 25 секунд. Це я взяв середню, хоча це дуже замало. Так ось на 1 хвилину “задоволення” треба зробити майже 3 спуски та витратити +/- 40 гривень. Знамо, кажу зараз про вихідні, але це саме ті дні, що мають сенс. Бо час світла в зимку короткий та не кожен може поїхати за місто серед тижня на розваги. Сюди треба додати витрати на “веселу” подорож та якість “сервісу” і саме головне черги. Нагадую – все це працює на електриці, як і карусель у парку.
Я зі своєї дзвінниці, зрозуміло, але як після цього в когось провертається язик казати, що катання на вейкборді за буксиром (я вже мовчу про літо та всі інші переваги) дуже дороге, коли треба сплатити тіж самі гроші за той же час, але зовсім іншого, приємного катання за значно дорожчим по витратам на работу буксиром та ще й з інструктором?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*